Aktuality

Vyvíjíme novou počítačku

V návaznosti na poptávku po počítačkách schopných zpracovat menší tikety, vyvíjíme novou počítačku schopnou skenovat kupóny o šířce do 55mm. V ...
20. 3. 2020
více

Servisní Technik

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ – zaměření elektro nebo IT výhodou
  • Odborné znalosti: Práce s PC, praktické znalosti elektroniky nebo IT výhodou
  • Ostatní znalosti: ŘP sk. B
  • Flexibilita a ochota cestovat
  • Osobní požadavky: Komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost i schopnost týmové práce

Pracovní náplň:

Náplní práce jsou servisní cesty za našimi zákazníky po celé České a Slovenské Republice. Ty zahrnují opravy počítaček stravenek a bankovek, popř. dalších IT zařízení. Pomáhání zákazníkům s řešením technických problémů a podílení se na výrobě počítaček stravenek a dalších zařízení.

Nabízíme:
Zajímavou práci s moderními technologiemi, možnost podílet se na vývoji nových výrobků, zaměstnanecké výhody a benefity, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Benefity:
Možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování, služební mobilní telefon, práci v inovativní české společnosti.

Zájemci o práci v naší společnosti, zašlete písemně životopis na adresu info@camo.cz se sdělením, zda souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení a uložením Vašich dat do interní firemní databáze uchazečů.

Nástup ihned nebo po dohodě